Semma İstanbul Blog Yazıları

 • Ağustos 10, 2023

   

  Pembenin Moda Dünyasındaki Yükselişi ve Barbie Filminin Etkisi

   

  Moda dünyasının değişmez renkleri arasına giren pembe, zaman içinde gücünü ve popülaritesini artırarak birçok koleksiyonda kendine özel bir yer edinmiştir. Pembe rengi özellikle kadın giyiminde tercih edilmesiyle bilinirken, bu popülerliğin ardında yatan nedenlerden en önemlisi kadınların pembe renge olan tutkusudur. Ancak pembe rengin sevilmesinin nedenlerinden biri de Barbie karakteridir. Barbie, pembe renkle özdeşleşmiş ve kadınların hayal dünyasını süsleyen bir figürdür. Barbie'nin sinema dünyasına adım atması ise pembenin moda sektöründeki yükselişini tetiklemiştir.

  Barbie, Pembe, Pembe Elbise, Pembe Abiye, Pembe Dantelli Elbise, Pembe Güpürlü Elbise
 • Ağustos 04, 2023 İnternet Sitesi Kullanımı

  Semma İstanbul Sayfasına Üye Olmanın Sağladığı Avantajlar

   

  Günümüzün ve geleceğin kadınının moda markası Semma İstanbul sayfasına üye oldunuz mu? Sayfamızın üst kısmında görselde de görebileceğiniz gibi, üye ol kısmı bulunmaktadır. Buraya tıklayarak moda sayfamıza üye olabilir ve çeşitli avantajlardan faydalanabilirsiniz. Üyelik size neler mi kazandırır? Bunu da yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

  Semma İstanbul Üyelik
 • Temmuz 30, 2023 Moda

  Siyah Aşkı: Abiye Giysilerde Siyahın Önemi ve Popülerliği

   

  Siyah, modanın vazgeçilmez renklerinden biridir ve özellikle abiye giysilerde tercih edilen en popüler renklerden biridir. Peki neden hem günlük giyimde hem abiye giyimde siyahtan vazgeçemiyoruz? Bu rengi bu kadar cazibeli yapan noktalar neler? 

  siyah elbise, siyah kıyafet, siyah abiye, siyah bluz, siyah pantolon, siyah dantelli elbise, siyah güpürlü elbise, siyah balo elbisesi, siyah düğün elbisesi
 • Temmuz 26, 2023

  Havuz Başında Semma İstanbul Şıklığı İle Akşam Yemeğinin Tadını Çıkarın

   

  Yaz akşamlarının en keyif veren aktivitelerinden biri de havuz başında yenen yemeklerdir. Sevdiklerinizle mum ışıkları ve havuzun serin suyunun yansıması eşliğinde neşeli sohbetler yapmak için mükemmel bir fırsattır bu. 

  Havuz başı akşam yemeği, havuz başı düğün, havuz başı balo, havuz başı kokteyl
 • Temmuz 20, 2023 Moda

  İşyerinde Abiye Kıyafet Nasıl Giyilir?

   

  Abiye kıyafetleri seviyorsunuz ve işyerinizde de giymek mi istiyorsunuz? Sürekli sıkıcı gri, beyaz ve siyah takımlar kullanmaktan bıktınız mı? İşyerinde abiye kıyafet nasıl giyilir diyorsanız size iyi haberlerimiz var. Bazı noktalara dikkat ederek ofisinizde ve iş yerinizde de rahatlıkla sevdiğiniz kıyafetleri giyebilir ve giyim zevkinizden ödün vermek zorunda kalmazsınız.

  iş yerinde abiye kıyafet, abiye kıyafet, dantelli kıyafet, tüllü kıyafet, güpürlü kıyafet, abiye elbise, dantelli elbise, tüllü elbise, güpürlü elbise
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR